Nootropy – przyspiesz swój umysł nawet o 12%

Nootropy – leki, suplementy lub inne substancje poprawiające funkcje poznawcze, a w szczególności pamięć, kreatywność lub motywację u zdrowych ludzi,sposób na zwiększenie produktywności. Brane rozważnie i w odpowiednich dawkach oraz odstępach czasowych potrafią wprawić nas w osłupienie swoim działaniem. Od poprawy motoryki, humoru, analizy sytuacji i ogólnego samopoczucie nawet do realnego podniesienia naszego IQ. Mówi się że środk te mogą nawet do 12% usprawnić pracę naszego umysłu! Mówi się że połowa doliny krzemowej wspomaga się nootropami Osobiście jestem po suplementacji „Geniusza” promowanego przez Polskiego motywatora Jacka Wiśniowskiego,ale ciężko mi powiedzieć jakie były skutki ponieważ w okresie jego brania musiałem przerywać ponieważ miałem imprezy urodzinowe swoje i przyjaciela co  wiązało się ze spożyciem większej ilości alkoholu 😊 W tej chwili obserwuję mojego brata który zamówił zestaw  z USA, z jego komentarza i wyglądu wynika że nootropy  naprawdę działają. Środki te są w formie naturalnej jak i syntetycznej. Sam zaczynam eksperyment i na pewno zdam relację w formie wideo i kolejnego artykułu.

Główne założenia działania:

  1. Usprawniają procesy uczenia się i zapamiętywania
  2. Utrwalają wyuczone  zachowania wspomnienia nawet w warunkach, które mogą je zakłócać
  3. Chronią mózg przed negatywnym wpływem czynników fizycznych i chemicznych (wywołanych różnymi środkami np. barbituratami, benzodiazepinami czy skopolaminą) 
  4. Zwiększają efektywność mechanizmów kontroli struktur korowych i podkorowych
  5. Charakteryzują się bardzo niską toksycznością i brakiem efektów (np. stymulacja, senność) typowych dla innych substancji psychotropowych.