Główna

 

Kilka słów na temat tego kim jesteśmy i czym się zajmujemy.


CoinHex – tworzymy grupę ludzi, którzy postanowili zmienić swoje życie. Praca na etacie nas nie interesuje, naszym priorytetowym celem jest wolność finansowa. Szukamy okazji a okazje odnajdują nas. Jesteśmy odważni i głodni życia na wysokim poziomie. Każdy z nas wie, że człowiek odpowiednio zmotywowany i zdeterminowany jest w stanie zrobić rzeczy niemożliwe. Łączymy pasję zarabiania, sport, motywację i zdrowy tryb życia w jedno, aby drogę do wyznaczonych celów maksymalnie skrócić.

Dołącz do nas a poczujesz, jak Twoje życie się zmienia. Do naszych obowiązków i wyznaczanych sobie zadań podchodzimy w sposób profesjonalny oraz jak najbardziej holistyczny. Nie interesują nas działania połowiczne. W to co robimy wkładamy całych siebie – całą swoją energię, wiedzę, determinację oraz czas.

Nie chcemy jedynie pomagać ludziom w zarabianiu większych pieniędzy – chcemy zmieniać ich życie o 180 stopni, tak, by czuli się szczęśliwi we własnej skórze i we własnym życiu – tak jak my.

Kuba: Hej! Mam na imię Kuba i mam 26 lat. Od dwóch lat jestem szczęśliwym mężem.Obecnie jestem na etapie wprowadzania w swoim życiu zmian, przede wszystkim dotyczących myślenia na temat pieniędzy i na temat życia. Chcę być poza tzw. wyścigiem szczurów, poświęcam teraz swój czas, aby za rok, dwa cieszyć się wolnością finansową.

Mając 21 lat założyłem własną działalność, którą prowadzę do dzisiaj. Jest to biznes „tradycyjny” – zajmuję się głównie gastronomią. Z wykształcenia jestem informatykiem, natomiast z zamiłowania kucharzem.

W kręgu moich zainteresowań, poza gotowaniem, znajduje się również sport oraz zdrowy trybu życia (m.in. medycyna naturalna). W internecie na poważnie działam od kliku miesięcy, choć już wcześniej miałem przygodę z kopaniem Bitcoina.

Co skłoniło mnie ku temu, żeby uważniej przyjrzeć się biznesom online?Wyniki jakie ludzie osiągają, gdy są odpowiednio zdeterminowani oraz skoncentrowani na swoich celach. Wiem, że też mnie na to stać i stać też na to każdego człowieka. Wystarczy TYLKO a może AŻ, chcieć. Udało mi się poznać ludzi, którzy osiągają bardzo duże sukcesy w tej branży i są dla mnie inspiracją. Dążę do tego, abym i ja kiedyś stał się dla kogoś mentorem 🙂

Z Mateuszem znamy się od dzieciństwa i śmiało mogę powiedzieć iż jest to jeden z najszczerszych i najuczciwszych ludzi jakich znam, nawzajem się motywujemy i wspieramy.
To tak pokrótce moja historia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania śmiało pisz na fb lub dzwoń, zawsze odpowiem lub doradzę 724042596.

Mateusz: Cześć, mam 25 lat. Od 20 roku życia zacząłem swoją przygodę w branży nieruchomości. Przez ten czas zdobyłem doświadczenie w sprzedaży oraz działaniach inwestycyjnych. W ostatnim czasie coraz bardziej zainteresowała mnie działalność w sieci. Przekonały mnie do tego nieograniczone możliwości w inwestycjach, a przede wszystkim łatwość w osiągnięciu niezależności finansowej. Z wykształcenia jestem informatykiem a moją pasją jest motoryzacja.  Każdą wolną chwilę staram się poświęcić na zdobywanie wiedzy związanej z zarabianiem w internecie, aby przekazywać jej jak najwięcej innym. Z pracą na etacie na dobre pożegnałem się jakieś pół roku temu, zmieniając również całkowicie swoje podejście do życia. Moim celem na ten rok jest osiągnięcie pełnej niezależności finansowej. Zawsze chętnie służę pomocą, w razie jakichkolwiek pytań, szukajcie mnie na FB