Czytelnia

<!– module Cheap Ray Bans text –>

Co warto przeczytać ?


Bardzo mocno zachęcamy do czytania książek z tematyki rozwoju osobistego, biznesu czy biografii ciekawych Baratas Ray Ban wholesale nfl jerseys postaci, czasem wystarczy jeden rozdział aby zainspirować i zmotywować na do działania. Niektóre oakley outlet lektury warto czytać czy też przesłuchiwać minimum raz w miesiącu aby wartości przekazywane weszły nam w krew. Dobrą metodą są audiobooki gdyż możemy je słuchać jadąc autem czy nawet wykonując jakąś pracę fizyczną. cheap jerseys wholesale Poza tym książki kształtują naszą elokwencję, wyobraźnię i ortografię. Poniżej zestawienie wartych uwagi pozycji oraz krótkie opisy:

T. Harv Eker: Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie – Obowiązkowa pozycja z uwagi na prostotę przekazu, w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnia zasady działania ludzkiego umysłu cheap jordans for sale oraz programowania, któremu jesteśmy poddawani od dziecięcych lat. Książka bardzo dobrze uzmysławia nam nasze obecne podejście do pieniędzy a następnie przestawia nas na odpowiedni tok myślenia. Osobiście polecamy audiobooka, do którego wracamy w każdym miesiącu, za każdym razem w cheap authentic jordans naszych Cheap NFL Jerseys głowach zaskakuje nowy „klik”. Książkę w formie audiobooka bądź e-booka w prosty sposób można znaleźć do pobrania na chomiku.

Robert Kyosaki – Biznes XXI wieku – Książka dzięki, której zrozumiesz kwadrant przepływu pieniędzy oraz nauczysz się modelu biznesowego, który zaprowadzi Cię wprost do niezależności finansowej.

Daniel Carnagie: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Książka jak najbardziej ponadczasowa ukazują ludzką naturę w kontaktach międzyludzkich i daję świetne wskazówki jak dosłownie zjednać sobie ludzi ale przede wszystkim stać się dobrym i uczciwym człowiekiem. Niewątpliwe relację międzyludzkie są jedną z najważniejszych kwestii dotyczących branży marketingowej i kluczem do sukcesu może być właśnie zastosowanie wskazówek przekazanych przez Daniela cheap China Jerseys Carnagie. Również zalecamy słuchać/czytać min raz w miesiącu.

Biografia Elona Muska : chyba nie musimy przedstawiać tego cheap football jerseys człowieka, wizjoner geniusz, jeden z najsławniejszych synów cheap nfl jerseys krzemowej doliny, stworzył takie firmy jak Paypal, Ziptoo, Tesla Motors, Spacex. Marzeniem Elona jest kolonizacja Marsa, wysłał jako pierwsza prywatna firma statek kosmiczny z ładunkiem, jego samochody elektryczne podbijają świat. Bardzo ale to bardzo inspirująca książka pokazuje cheap fake oakleys iż człowiek który jest odpowiednio zdeterminowany nie zna słowa niemożliwe.

Biografia Stevena Jobsa – książka która dosłownie wbiła nas w ziemię. Człowiek który MACRO używał pola zniekształcenia rzeczywiście na ludziach żeby osiągnąć swoje cele, mistrz wypuszczania produktów na rynek, stworzył najpotężniejzsza i najbardziej rozpoznawalną markę na جراحی świecie.

Biografia Benjamina Frankilina – Człowiek który zapisał się w kartach historii jako jeden ze znkomitszych przedstawicieli naszego gatunku. Żył w 19 wieku był drukarzem, farbiarzem, politykiem, żołnierzem, wynalazcą, najlepszym dyplomatą swoich czasów. Stworzył 13 cnót które polecamy wydrukować i w ramce powiesić w salonie, a o to one: … . Biografia ukazuje do czego zdolny jest człowiek który chłonie odpowiednią wiedzę, jest oszczędny i przede wszystkim dobry. Jego majątek w dniu śmierci wynosił:… przez x lat kwiat była zakazana przez Watykan, grocie zachęcamy do lektury

<div id="text-6721-0-0-1" class="module module-text text-6721-0-0-1 cheap football jerseys china „>

Co warto przeczytać ?


Bardzo mocno zachęcamy do czytania książek z tematyki rozwoju osobistego, biznesu czy biografii ciekawych postaci, czasem wystarczy jeden rozdział aby zainspirować i zmotywować na do działania. Niektóre lektury warto czytać czy też przesłuchiwać minimum raz w miesiącu aby wartości przekazywane weszły nam w krew. Dobrą metodą są audiobooki gdyż możemy je słuchać jadąc autem czy nawet wykonując jakąś pracę fizyczną. Poza tym książki kształtują naszą elokwencję, wyobraźnię i ortografię. Poniżej zestawienie wartych uwagi pozycji ray ban sale oraz krótkie opisy:

T. Harv Eker: Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie – Obowiązkowa pozycja wholesale nfl jerseys z uwagi na prostotę przekazu, w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnia zasady działania ludzkiego umysłu oraz programowania, któremu jesteśmy poddawani od dziecięcych lat. Książka bardzo dobrze uzmysławia nam nasze obecne podejście do pieniędzy a następnie przestawia nas na odpowiedni tok myślenia. Osobiście polecamy audiobooka, do którego wracamy w każdym miesiącu, za każdym razem w naszych głowach zaskakuje nowy „klik”. Książkę w formie audiobooka bądź e-booka w prosty sposób można znaleźć do pobrania na chomiku.

Robert Kyosaki – Biznes XXI wieku – Książka dzięki, której zrozumiesz kwadrant przepływu pieniędzy oraz nauczysz się modelu biznesowego, który zaprowadzi Cię wprost do niezależności finansowej.

Daniel Carnagie: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Książka jak najbardziej ponadczasowa ukazują ludzką naturę w kontaktach międzyludzkich i daję świetne wskazówki jak dosłownie zjednać sobie ludzi ale przede wszystkim stać się dobrym i uczciwym człowiekiem. Niewątpliwe relację międzyludzkie są jedną z najważniejszych kwestii dotyczących branży marketingowej i kluczem do sukcesu może być właśnie zastosowanie wskazówek przekazanych przez Daniela Carnagie. Również zalecamy słuchać/czytać min raz w miesiącu.

celine bags Biografia Elona Muska : chyba nie musimy przedstawiać tego człowieka, wizjoner geniusz, jeden z najsławniejszych synów krzemowej doliny, stworzył takie firmy jak Paypal, Ziptoo, Tesla Motors, Spacex. Marzeniem Elona jest kolonizacja Marsa, wysłał jako pierwsza prywatna firma statek kosmiczny z ładunkiem, jego samochody elektryczne podbijają świat. Bardzo ale to bardzo inspirująca książka pokazuje iż człowiek który jest odpowiednio zdeterminowany nie zna słowa niemożliwe.

Biografia Stevena Jobsa – książka która dosłownie wbiła nas w ziemię. Człowiek który używał pola zniekształcenia rzeczywiście na ludziach żeby osiągnąć swoje cele, mistrz wypuszczania produktów na rynek, stworzył najpotężniejzsza i najbardziej rozpoznawalną markę na świecie.

Biografia Benjamina Frankilina – Człowiek który zapisał się w kartach historii jako jeden ze znkomitszych przedstawicieli naszego gatunku. Żył w 19 wieku był drukarzem, farbiarzem, NFL Jerseys China politykiem, żołnierzem, wynalazcą, najlepszym dyplomatą swoich czasów. Stworzył 13 cnót które polecamy wydrukować i w ramce powiesić w salonie, a o to one: … . Biografia ukazuje do czego zdolny jest człowiek звезду który chłonie odpowiednią wiedzę, jest oszczędny i przede wszystkim dobry. Jego majątek w dniu śmierci wynosił:… przez x lat kwiat była zakazana przez Watykan, grocie zachęcamy do lektury

Co warto przeczytać ?


Bardzo mocno zachęcamy do czytania książek z tematyki rozwoju osobistego, biznesu czy biografii ciekawych postaci, czasem wystarczy jeden rozdział aby zainspirować i zmotywować na do działania. Niektóre lektury warto czytać czy też przesłuchiwać minimum raz w miesiącu aby wartości przekazywane weszły nam w krew. Dobrą metodą są audiobooki gdyż możemy je słuchać jadąc autem czy nawet wykonując jakąś pracę fizyczną. Poza tym książki kształtują naszą elokwencję, wyobraźnię i ortografię. Poniżej zestawienie wartych uwagi pozycji oraz krótkie opisy:

T. Harv Eker: Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie – Obowiązkowa pozycja z uwagi na prostotę przekazu, w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnia zasady działania ludzkiego umysłu oraz programowania, któremu jesteśmy poddawani od dziecięcych lat. Książka bardzo dobrze uzmysławia nam nasze obecne podejście do pieniędzy a następnie przestawia nas na odpowiedni tok myślenia. Osobiście polecamy audiobooka, do którego wracamy w każdym miesiącu, za każdym razem w naszych głowach zaskakuje nowy „klik”. Książkę w formie audiobooka bądź e-booka w prosty sposób można znaleźć do pobrania na chomiku.

Robert Kyosaki – Biznes XXI wieku – Książka dzięki, której zrozumiesz kwadrant przepływu pieniędzy oraz nauczysz się modelu biznesowego, który zaprowadzi Cię wprost do niezależności finansowej.

Daniel Carnagie: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Książka jak najbardziej ponadczasowa ukazują ludzką naturę w kontaktach międzyludzkich i daję świetne wskazówki jak dosłownie zjednać sobie ludzi ale דורקס. przede wszystkim stać się dobrym i uczciwym człowiekiem. Niewątpliwe relację międzyludzkie są jedną z najważniejszych kwestii dotyczących branży marketingowej i kluczem do sukcesu może być właśnie zastosowanie wskazówek przekazanych przez Daniela Carnagie. Również zalecamy słuchać/czytać min raz w miesiącu.

Biografia Elona Muska : chyba nie musimy przedstawiać tego człowieka, wizjoner geniusz, jeden z najsławniejszych synów krzemowej doliny, stworzył takie firmy jak Paypal, Ziptoo, Tesla Motors, Spacex. Marzeniem Elona jest kolonizacja Marsa, wysłał jako pierwsza prywatna firma statek kosmiczny z ładunkiem, jego samochody elektryczne podbijają świat. Bardzo ale to bardzo inspirująca książka pokazuje iż człowiek który jest odpowiednio zdeterminowany nie zna słowa niemożliwe.

Biografia Stevena Jobsa – książka która dosłownie wbiła nas w ziemię. Człowiek który używał pola zniekształcenia rzeczywiście na ludziach żeby osiągnąć swoje cele, mistrz wypuszczania produktów na rynek, stworzył najpotężniejzsza i najbardziej rozpoznawalną markę na świecie.

Biografia Benjamina Frankilina – Człowiek który zapisał się w kartach historii jako jeden ze znkomitszych przedstawicieli naszego gatunku. Żył w 19 wieku był drukarzem, farbiarzem, politykiem, żołnierzem, wynalazcą, najlepszym dyplomatą swoich czasów. Stworzył 13 cnót które polecamy wydrukować i w ramce powiesić w salonie, a o to one: … . Cheap Jordans Sale Biografia ukazuje do czego zdolny jest człowiek który chłonie odpowiednią wiedzę, jest oszczędny i przede wszystkim dobry. Jego majątek w dniu śmierci wynosił:… przez x lat kwiat była zakazana przez Watykan, grocie zachęcamy do lektury

Co warto przeczytać ?

<hr class="shortcode hr light-gray" throwback jerseys style=”width:100%;” />

Bardzo mocno zachęcamy do czytania książek z tematyki rozwoju osobistego, biznesu czy biografii ciekawych postaci, czasem wystarczy jeden rozdział aby zainspirować i zmotywować na do działania. Niektóre lektury warto czytać czy też przesłuchiwać minimum raz w miesiącu aby wartości przekazywane weszły nam w krew. Dobrą metodą są audiobooki cheap nba jerseys gdyż możemy je słuchać jadąc autem czy nawet wykonując jakąś pracę fizyczną. Poza tym książki kształtują naszą elokwencję, wyobraźnię i ortografię. Poniżej zestawienie wartych uwagi pozycji oraz krótkie opisy:

T. Harv Eker: Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie – Obowiązkowa pozycja z uwagi na prostotę przekazu, w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnia zasady działania ludzkiego umysłu oraz programowania, któremu jesteśmy poddawani od dziecięcych lat. Książka bardzo dobrze uzmysławia nam nasze obecne podejście do pieniędzy a następnie przestawia nas na odpowiedni tok myślenia. Osobiście polecamy audiobooka, do którego wracamy w każdym miesiącu, za każdym razem w naszych głowach zaskakuje nowy „klik”. Książkę w formie audiobooka bądź e-booka w prosty sposób można znaleźć do pobrania na chomiku.

Robert Kyosaki – Biznes XXI wieku – Książka dzięki, której zrozumiesz kwadrant przepływu pieniędzy oraz nauczysz się modelu biznesowego, który zaprowadzi Cię wprost do niezależności finansowej.

Daniel Carnagie: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Książka jak najbardziej ponadczasowa ukazują ludzką naturę w kontaktach międzyludzkich i daję świetne wskazówki jak dosłownie zjednać sobie ludzi ale przede wszystkim stać się dobrym i uczciwym człowiekiem. Niewątpliwe relację międzyludzkie są jedną z najważniejszych kwestii dotyczących branży marketingowej i kluczem do sukcesu może być właśnie zastosowanie wskazówek przekazanych przez Daniela Carnagie. Również zalecamy słuchać/czytać min raz w miesiącu.

Biografia Elona Muska : chyba nie musimy przedstawiać tego człowieka, wizjoner geniusz, jeden z najsławniejszych synów krzemowej doliny, stworzył takie firmy jak Paypal, Ziptoo, Tesla Motors, Spacex. Marzeniem Elona jest kolonizacja Marsa, wysłał jako pierwsza prywatna firma statek kosmiczny z ładunkiem, jego samochody elektryczne podbijają świat. Bardzo ale to bardzo inspirująca książka pokazuje iż człowiek który jest odpowiednio zdeterminowany nie zna słowa niemożliwe.

Biografia Stevena Jobsa – książka która dosłownie wbiła nas w ziemię. Człowiek który używał pola zniekształcenia rzeczywiście na ludziach żeby osiągnąć swoje cele, mistrz wypuszczania produktów na rynek, stworzył najpotężniejzsza i najbardziej rozpoznawalną markę na świecie.

Biografia Benjamina Frankilina – Człowiek który zapisał się w kartach historii jako jeden ze znkomitszych przedstawicieli naszego gatunku. Żył w 19 wieku był drukarzem, farbiarzem, politykiem, żołnierzem, wynalazcą, najlepszym dyplomatą swoich czasów. Ray Ban Sunglasses Stworzył 13 cnót które polecamy wydrukować i w ramce powiesić w salonie, a o to one: … . Biografia ukazuje do czego zdolny jest człowiek który chłonie odpowiednią wiedzę, jest oszczędny i przede wszystkim dobry. Jego majątek w dniu śmierci wynosił:… przez x lat kwiat była zakazana przez Watykan, grocie zachęcamy do lektury

canada goose

Co warto przeczytać ?


Bardzo mocno zachęcamy do czytania książek z tematyki rozwoju osobistego, biznesu czy biografii ciekawych postaci, czasem wystarczy jeden rozdział aby zainspirować i zmotywować na do działania. Niektóre lektury warto czytać czy też przesłuchiwać minimum raz w miesiącu aby wartości przekazywane weszły nam w krew. Dobrą metodą są audiobooki gdyż możemy je słuchać jadąc autem czy nawet wykonując jakąś pracę fizyczną. Poza tym książki kształtują naszą elokwencję, wyobraźnię i ortografię. Poniżej zestawienie wartych uwagi pozycji oraz krótkie opisy:

T. Harv Eker: Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie – Obowiązkowa pozycja z uwagi na prostotę przekazu, w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnia zasady działania ludzkiego umysłu oraz programowania, któremu jesteśmy poddawani od dziecięcych lat. Książka bardzo dobrze uzmysławia nam nasze obecne podejście do pieniędzy a następnie przestawia nas na odpowiedni tok myślenia. Osobiście polecamy audiobooka, do którego wracamy w każdym miesiącu, za każdym razem w naszych głowach zaskakuje nowy „klik”. Książkę w formie audiobooka bądź e-booka w prosty sposób można znaleźć do pobrania na chomiku.

Robert Kyosaki – Biznes XXI wieku – Książka dzięki, której zrozumiesz kwadrant przepływu pieniędzy oraz nauczysz się modelu biznesowego, który zaprowadzi Cię wprost do niezależności finansowej.

Daniel Carnagie: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Książka jak najbardziej ponadczasowa ukazują ludzką naturę w kontaktach międzyludzkich i daję świetne wskazówki jak dosłownie zjednać sobie ludzi ale przede wszystkim stać się dobrym i uczciwym człowiekiem. Niewątpliwe relację międzyludzkie są jedną z najważniejszych kwestii dotyczących branży marketingowej i kluczem do sukcesu może być właśnie zastosowanie wskazówek przekazanych przez Daniela Carnagie. Również zalecamy słuchać/czytać min raz w miesiącu.

Biografia Elona Muska : chyba nie musimy przedstawiać tego człowieka, wizjoner geniusz, jeden z najsławniejszych synów krzemowej doliny, stworzył takie firmy jak Paypal, Ziptoo, Tesla Motors, Spacex. Marzeniem Elona jest kolonizacja Marsa, wysłał jako pierwsza prywatna firma statek kosmiczny z ładunkiem, jego samochody elektryczne podbijają świat. Bardzo ale to bardzo inspirująca książka pokazuje iż człowiek który jest odpowiednio zdeterminowany nie zna słowa niemożliwe.

Biografia Stevena Jobsa – książka która dosłownie wbiła nas w ziemię. Człowiek który używał pola zniekształcenia rzeczywiście na ludziach żeby osiągnąć swoje cele, mistrz wypuszczania produktów na rynek, stworzył najpotężniejzsza i najbardziej rozpoznawalną markę na świecie.

Biografia Benjamina Frankilina – Człowiek który zapisał się w kartach historii jako jeden ze znkomitszych przedstawicieli naszego gatunku. Żył w 19 wieku był drukarzem, farbiarzem, politykiem, żołnierzem, wynalazcą, najlepszym dyplomatą swoich czasów. Stworzył 13 cnót które polecamy wydrukować i w ramce powiesić w salonie, a o to one: … . Biografia ukazuje do czego zdolny jest człowiek który chłonie odpowiednią wiedzę, jest oszczędny i przede wszystkim dobry. Jego majątek w dniu śmierci wynosił:… przez x lat kwiat była zakazana przez Watykan, grocie zachęcamy do lektury

Co warto przeczytać ?


Bardzo mocno zachęcamy do czytania książek z tematyki rozwoju osobistego, biznesu czy biografii ciekawych postaci, czasem wystarczy jeden rozdział aby zainspirować i zmotywować na do działania. Niektóre lektury warto czytać czy też przesłuchiwać minimum raz w miesiącu aby wartości przekazywane weszły nam w krew. Dobrą metodą są audiobooki gdyż możemy je słuchać jadąc autem czy nawet wykonując jakąś pracę fizyczną. Poza tym książki kształtują naszą elokwencję, wyobraźnię i ortografię. Poniżej zestawienie wartych uwagi pozycji oraz krótkie opisy:

T. Harv Eker: Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie – Obowiązkowa pozycja z uwagi na prostotę przekazu, w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnia zasady działania ludzkiego umysłu oraz programowania, któremu jesteśmy poddawani od dziecięcych lat. Książka bardzo dobrze uzmysławia nam nasze obecne podejście do pieniędzy a następnie przestawia nas na odpowiedni tok myślenia. Osobiście polecamy audiobooka, do którego wracamy w każdym miesiącu, za każdym razem w naszych głowach zaskakuje nowy „klik”. Książkę w formie audiobooka bądź e-booka w prosty sposób można znaleźć do pobrania na chomiku.

Robert Kyosaki – Biznes XXI wieku – Książka dzięki, której zrozumiesz kwadrant przepływu pieniędzy oraz nauczysz się modelu biznesowego, który zaprowadzi Cię wprost do niezależności finansowej.

Daniel Carnagie: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Książka jak najbardziej ponadczasowa ukazują ludzką naturę w kontaktach międzyludzkich i daję świetne wskazówki jak dosłownie zjednać sobie ludzi ale przede wszystkim stać się dobrym i uczciwym człowiekiem. Niewątpliwe relację międzyludzkie są jedną z najważniejszych kwestii dotyczących branży marketingowej i kluczem do sukcesu może być właśnie zastosowanie wskazówek przekazanych przez Daniela Carnagie. Również zalecamy słuchać/czytać min raz w miesiącu.

Biografia Elona Muska : chyba nie musimy przedstawiać tego człowieka, wizjoner geniusz, jeden z najsławniejszych synów krzemowej doliny, stworzył takie firmy jak Paypal, Ziptoo, Tesla Motors, Spacex. Marzeniem Elona jest kolonizacja Marsa, wysłał jako pierwsza prywatna firma statek kosmiczny z ładunkiem, jego samochody elektryczne podbijają świat. Bardzo ale to bardzo inspirująca książka pokazuje iż człowiek który jest odpowiednio zdeterminowany nie zna słowa niemożliwe.

Biografia Stevena Jobsa – książka która dosłownie wbiła nas w ziemię. Człowiek który używał pola zniekształcenia rzeczywiście na ludziach żeby osiągnąć swoje cele, mistrz wypuszczania produktów na rynek, stworzył najpotężniejzsza i najbardziej rozpoznawalną markę na świecie.

Biografia Benjamina Frankilina – Człowiek który zapisał się w kartach historii jako jeden ze znkomitszych przedstawicieli naszego gatunku. Żył w 19 wieku był drukarzem, farbiarzem, politykiem, żołnierzem, wynalazcą, najlepszym dyplomatą swoich czasów. Stworzył 13 cnót które polecamy wydrukować i w ramce powiesić w salonie, a o to one: … . Biografia ukazuje do czego zdolny jest człowiek który chłonie odpowiednią wiedzę, jest oszczędny i przede wszystkim dobry. Jego majątek w dniu śmierci wynosił:… przez x lat kwiat była zakazana przez Watykan, grocie zachęcamy do lektury

Co warto przeczytać ?


Bardzo mocno zachęcamy do czytania książek z tematyki rozwoju osobistego, biznesu czy biografii ciekawych postaci, czasem wystarczy jeden rozdział aby zainspirować i zmotywować na do działania. Niektóre lektury warto czytać czy też przesłuchiwać minimum raz w miesiącu aby wartości przekazywane weszły nam w krew. Dobrą metodą są audiobooki gdyż możemy je słuchać jadąc autem czy nawet wykonując jakąś pracę fizyczną. Poza tym książki kształtują naszą elokwencję, wyobraźnię i ortografię. Poniżej zestawienie wartych uwagi pozycji oraz krótkie opisy:

T. Harv Eker: Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie – Obowiązkowa pozycja z uwagi na prostotę przekazu, w łatwy i przyjemny sposób wyjaśnia zasady działania ludzkiego umysłu oraz programowania, któremu jesteśmy poddawani od dziecięcych lat. Książka bardzo dobrze uzmysławia nam nasze obecne podejście do pieniędzy a następnie przestawia nas na odpowiedni tok myślenia. Osobiście polecamy audiobooka, do którego wracamy w każdym miesiącu, za każdym razem w naszych głowach zaskakuje nowy „klik”. Książkę w formie audiobooka bądź e-booka w prosty sposób można znaleźć do pobrania na chomiku.

Robert Kyosaki – Biznes XXI wieku – Książka dzięki, której zrozumiesz kwadrant przepływu pieniędzy oraz nauczysz się modelu biznesowego, który zaprowadzi Cię wprost do niezależności finansowej.

Daniel Carnagie: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Książka jak najbardziej ponadczasowa ukazują ludzką naturę w kontaktach międzyludzkich i daję świetne wskazówki jak dosłownie zjednać sobie ludzi ale przede wszystkim stać się dobrym i uczciwym człowiekiem. Niewątpliwe relację międzyludzkie są jedną z najważniejszych kwestii dotyczących branży marketingowej i kluczem do sukcesu może być właśnie zastosowanie wskazówek przekazanych przez Daniela Carnagie. Również zalecamy słuchać/czytać min raz w miesiącu.

Biografia Elona Muska : chyba nie musimy przedstawiać tego człowieka, wizjoner geniusz, jeden z najsławniejszych synów krzemowej doliny, stworzył takie firmy jak Paypal, Ziptoo, Tesla Motors, Spacex. Marzeniem Elona jest kolonizacja Marsa, wysłał jako pierwsza prywatna firma statek kosmiczny z ładunkiem, jego samochody elektryczne podbijają świat. Bardzo ale to bardzo inspirująca książka pokazuje iż człowiek który jest odpowiednio zdeterminowany nie zna słowa niemożliwe.

Biografia Stevena Jobsa – książka która dosłownie wbiła nas w ziemię. Człowiek który używał pola zniekształcenia rzeczywiście na ludziach żeby osiągnąć swoje cele, mistrz wypuszczania produktów na rynek, stworzył najpotężniejzsza i najbardziej rozpoznawalną markę na świecie.

Biografia Benjamina Frankilina – Człowiek który zapisał się w kartach historii jako jeden ze znkomitszych przedstawicieli naszego gatunku. Żył w 19 wieku był drukarzem, farbiarzem, politykiem, żołnierzem, wynalazcą, najlepszym dyplomatą swoich czasów. Stworzył 13 cnót które polecamy wydrukować i w ramce powiesić w salonie, a o to one: … . Biografia ukazuje do czego zdolny jest człowiek który chłonie odpowiednią wiedzę, jest oszczędny i przede wszystkim dobry. Jego majątek w dniu śmierci wynosił:… przez x lat kwiat była zakazana przez Watykan, grocie zachęcamy do lektury